:
ویژگی‌ها و قابلیت‌های سامانه ManageEngine ServiceDesk Plus

K2_THE_LATEST

این مورد را ارزیابی کنید
(249 رای‌ها)

 

کاتالوگ خدمات (IT Service Catalogs)

 

وجود کاتالوگ خدمات در بسیاری از کسب و کارها باعث تسریع و شفافیت در ارائه خدمات و همچنین سهولت کار برای مشتریان می‌گردد. همین امر باعث می‌شود که در ITIL نیز این تجربه موفق (best practice) به کار گرفته شود. سامانه ManageEngine ServiceDesk Plus، این امکان را به مدیران و کارشناسان بخش فناوری اطلاعات در سازمانها می‌دهد که بتوانند کاتالوگ خدماتی که به کاربران خود ارائه می دهند (همانند ایجاد User Account، تغییر کلمه عبور، ایجاد Account برای اتصال به اینترنت و … ) را در قالب منوهای باز شونده به کاربر ارائه نمایند.

این مورد را ارزیابی کنید
(246 رای‌ها)

 

 مدیریت پروژه‌ها (IT Project Management)


برنامه‌ریزی، اجرا، نظارت و کنترل پروژه‌های فناوری اطلاعات

مدیریت پروژه فرایندی است در جهت حفظ مسیر پروژه برای دستیابی به تعادلی اقتصادی و موجه بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت در حین اجرای پروژه که از ابزار و تکنیک‌های خاص خود در انجام این مهم کمک می‌گیرد. در واقع کنترل اجرای دقیق و کامل برنامه تدوین شده برای پروژه است به‌طوری که هنگام خروج از برنامه بتوان با تشخیص علل و طرح اقتصادی‌ترین فعالیت‌ها، پروژه را به نزدیکترین حالت ممکن در مسیر اولیه و اصلی خود باز گرداند.
این مورد را ارزیابی کنید
(236 رای‌ها)

 

مدیریت رخدادها (ITIL Incident Management)

 

فرآیند مدیریت رخداد (Incident Management) به پیاده سازی IT Service Desk در سازمان به نحوی که مبتنی بر اولویت های کسب و کار باشد کمک می نماید. رخدادها، در اثر توقف و يا بروز مشکل در روند عادی خدمات فناوری اطلاعات يا يک دارایی به وجود می آيند. یک Incident و یا رخداد یک نقص در سرویس دهی نرمال و طبیعی خدمات فناوری اطلاعات می باشد که بر روی کاربر و یا کسب و کار اثر می گذارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(231 رای‌ها)

 

 مدیریت مشکلات (ITIL Problem Management)

 

ماژول مدیریت مشکلات این امکان را به مدیران واحد IT در سازمانها می‌دهد که بتوانند مشکلات حاد خود را بصورت کامل مستندسازی نموده تا در صورت وقوع مجدد در سریعترین زمان ممکن آن را برطرف نمایند. با استفاده از فرآيند مديريت مشکلات می توان آنها را ريشه‌يابی و از بروز مجدد آنها در سازمان جلوگيری نمود.

این مورد را ارزیابی کنید
(244 رای‌ها)

 

 مدیریت تغییرات (IT Change Management)

 

هدف مدیریت تغییرات اداره کردن موثر تمام تغییرات با استفاده از متدها و روشهای استاندارد شده برای اینکه تاثیرات سوء رخدادهای حاصل از تغییرات و نیز ریسک انجام تغییر به حداقل کاهش یافته و پروسه تغییر روز به روز بهبود یابد. یک تغییر معادل است با «یک رویداد که باعث یک یا چند وضعیت جدید در اقلام پیکربندی (CI - Configuration Items ها) شود».

صفحه1 از2

امکانات سامانه Manage Engine Service Desk Plus

  • تهران، بزرگراه ستاری، خ جواهریان، ساختمان زیتون، پلاک 22
  • 99 86 97 44 - 021
  • 35 83 62 44 - 021
  • 66 25 584 0930
  • info @ TaksaSystem.com

ارسال پیام

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
Captcha
بالا