:
ویژگی‌ها و قابلیت‌های سامانه ManageEngine ServiceDesk Plus

K2_THE_LATEST

این مورد را ارزیابی کنید
(176 رای‌ها)

 

توزیع خودکار درخواست‌ها (Automatic Ticket Dispatch)


 تخصیص و توزیع خودکار تیکت‌ها

با استفاده از دو مدل Round Robin و Load Balancing به سادگی می‌توانيد درخواست‌ها را در پيشخوان خدمات خود تقسيم نماييد (تخصیص و توزیع خودکار درخواست‌ها).

این مورد را ارزیابی کنید
(173 رای‌ها)

 

نظرسنجی کاربر (User Survey)


جمع‌آوری بازخورد کاربر نهایی بوسیله فرم نظرسنجی ساخته شده در سامانه

سوالات خود را برای اندازه‌گیری میزان پاسخگویی تیم پشتیبانی واحد فناوری اطلاعات و میزان رضایتمندی کاربران سامانه طرح نمایید. سامانه ServiceDesk Plus به مدیران و کارشناسان واحد فناوری اطلاعات امکان جمع‌آوری بازخورد (Feedback) کاربر نهایی و نظرسنجی از کاربران سامانه را با ارسال فرم‌های از پیش طراحی شده بدین منظور و از طریق ارسال آنها به پست الکترونیک کاربران می‌دهد.

این مورد را ارزیابی کنید
(135 رای‌ها)

 

پشتیبانی از چند سایت (Multi-Site Support)


راه‌اندازی یک پیشخوان سراسری خدمات فناوری اطلاعات

مدیریت سایت‌های متعدد از یک ابزار واحد مرکز فناوری اطلاعات (single IT help desk tool). تنظیم گردش کارهای سفارشی برای هر سایت. افزایش و ارتقاء همکاری، تعامل و به‌دست آوردن دید و کنترل و مدیریت واحد فناوری اطلاعات از راه دور.

این مورد را ارزیابی کنید
(253 رای‌ها)

 

کاتالوگ خدمات (IT Service Catalogs)

 

وجود کاتالوگ خدمات در بسیاری از کسب و کارها باعث تسریع و شفافیت در ارائه خدمات و همچنین سهولت کار برای مشتریان می‌گردد. همین امر باعث می‌شود که در ITIL نیز این تجربه موفق (best practice) به کار گرفته شود. سامانه ManageEngine ServiceDesk Plus، این امکان را به مدیران و کارشناسان بخش فناوری اطلاعات در سازمانها می‌دهد که بتوانند کاتالوگ خدماتی که به کاربران خود ارائه می دهند (همانند ایجاد User Account، تغییر کلمه عبور، ایجاد Account برای اتصال به اینترنت و … ) را در قالب منوهای باز شونده به کاربر ارائه نمایند.

این مورد را ارزیابی کنید
(252 رای‌ها)

 

مدیریت سفارش خريد (Purchase Order Management)


خودکار نمودن تعاملات بین خریدهای واحد فناوری اطلاعات و تامین کنندگان آنها، پیگیری خریدها بطورکامل، کاهش تاخیر و کاهش هزینه‌های غیر ضروری

 

هر کسب و کار نيازمند اطلاع از کالاها و یا خدمات مورد نياز خود برای خريد، هزينه(های) آن و نیز اطلاع از تامین‌کنندگان آن کالاها یا خدمات می‌باشد تا با ارزیابی دقیق و بکارگیری صحیح اين اطلاعات بتواند ضمن به اجرا درآوردن هدفمند قوانين مربوط به کسب و کار خود باعث کاهش هزينه‌های غیرضروری، کاهش تاخیر و ایجاد تعاملات بهتر بین واحد فناوری اطلاعات و تامین‌کنندگان آن کالاها (خدمات) و بطور کلی بهبود فرآیند خرید گردد. بدین منظور سامانه ServiceDesk Plus مجموعه‌ای از امکانات و قابلیت‌ها را برای مديريت و پیگیری نمودن سفارش‌های خريدِ مربوط به واحد فناوری اطلاعات در اختیار شما قرار می‌دهد.

امکانات سامانه Manage Engine Service Desk Plus

  • تهران، بزرگراه ستاری، خ جواهریان، ساختمان زیتون، پلاک 22
  • 99 86 97 44 - 021
  • 35 83 62 44 - 021
  • 66 25 584 0930
  • info @ TaksaSystem.com

ارسال پیام

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
Captcha
بالا